Impressum

Odpovědnost za obsah:

HSF spol. s r. o.
U Divadla 341
356 01 Sokolov

Informace o odpovědnosti
Těší nás, že jste navštívili naše webové stránky a Váš zájem o služby a produkty společnosti HSF s.r.o. Zde naleznete nějaké poznámky týkající se odpovědnosti.

Všechny dokumenty a soubory, které naleznete na stránkách HSF byly námi vytvořeny s maximální péčí. Děkujeme za pochopení, že přesto nemůžeme převzít odpovědnost za správnost a úplnost uložených informací. Vylučujeme odpovědnost za jakékoli škody, které mohou vzniknout přímo či nepřímo z používání těchto stránek a informací v něm obsažených. Toto neplatí v případě odpovědnosti za úmyslné pochybení nebo hrubé nedbalosti. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za obsah jiných webových stránek, které můžete navštívit prostřednictvím odkazů z webu HSF. Pokud budete mít informace o nelegálním obsahu jiných webových stránek, na které můžete přistupovat prostřednictvím našich odkazů, prosíme, informujte nás, abychom mohli odstranit odkaz na příslušné stránky.

Vlastnická práva
Všechna práva týkající se obsahu a designu tohoto webu jsou vyhrazena HSF. Celkové nebo částečné reprodukce, distribuce, přenos (elektronicky nebo jinak), nebo používání našich webových stránek pro veřejné nebo komerční účely je bez našeho předchozího písemného souhlasu zakázáno. HSF autorizuje obchodní partnery (dealery) kopírovat a využívat materiály publikované na svých stránkách pro podporu produktů.

Zřeknutí se odpovědnosti

Nepřebíráme žádné záruky ani odpovědnost za jakékoli funkce, aktuálnost, přesnost, úplnost nebo kvalitu propojených odkazů, a to zejména za informace z odkazovaných "spojených" internetových stránek třetích stran (včetně zákonnosti obsahu). Práva na tyto stránky a odpovědnost za jejich obsah nesou pouze třetí strany. Distancujeme se od veškerého nabízeného obsahu, pokud se obsah některého odkazu plynule mění tak, že předávané informace nemají souvislost s podporou obchodních zájmů.Toto platí zejména pro ty obsahy, jejichž šíření je podle českého a mezinárodního práva zakázáno a jejichž podpora šíření je trestněprávně stíhána.Také nemůžeme zaručit, že naše webové stránky nebo propojené stránky neobsahují žádné viry. Odmítáme v zásadě jakoukoli odpovědnost za materiální nebo morální škody, včetně následných škod, které byly způsobené použitím informací, které jsou k dispozici na našich webových stránkách. Pokud by toto omezení nebo vyloučení odpovědnosti i přes bezplatnost informací nebylo právně přípustné, je naše odpovědnost omezena na úmyslné nebo hrubě nedbalé jednání.